FALI IM KOVAČIĆ

Kiks Chelseaja: Vodeća momčad Premiershipa na svom terenu nije uspjela pobijediti Burnley...

Vodeći Chelsea sada ima 26 bodova, tri više od drugog Manchester Cityja, koji je dobio gradski derbi
Piše: HinaObjavljeno: 06. studeni 2021. 20:57

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 11. kola engleskog prvenstva Brighton and Hove Albion i Newcastle su igrali 1-1 (1-0). Domaće je u vodstvo doveo Trossard (23-11m) iz kaznenog udarca, a bod gostima spasio je Hayden (66).

Šesti Brighton sada ima 17 bodova, kao i peti Manchester United i sedmi Arsenal, dok je Newcastle i dalje bez pobjede, pretposljednji je 19. s bodova, koliko ima i posljednji Norwich.

Ranije u subotu je niz uzastopnih prvenstvenih pobjeda vodećeg sastava lige Chelseaja stao na brojci četiri nakon što su "plavi" na svom Stamford Bridgeu odigrali 1-1 (1-0) s Burnleyem. Chelsea, za kojega zbog ozljede mišića ponovno nije igrao hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić, poveo je golom Havertza u 33. minuti, no za iznenađenje se pobrinuo Vydra izjednačujućim pogotkom u 80. minuti.

Vodeći Chelsea sada ima 26 bodova, tri više od drugog Manchester Cityja, koji je ranije u subotu kao gost u gradskom derbiju na Old Traffordu svladao Manchester United sa 2-0 (2-0).

03. svibanj 2024 04:13