ANDREW BOYERS Afp
SJAJNA UTAKMICA

Leicester slavio i učvrstio se na trećem mjestu! Gosti poveli, ali Lisice su na kraju okrenule rezultat

Strijelci za domaću momčad bili su Timothy Castagne i Kelechi Iheanacho
Piše: HinaObjavljeno: 26. travanj 2021. 23:08

U posljednjem susretu 33. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City je pobijedio Crystal Palace sa 2-1 učvrstivši se na trećem mjestu Premier lige.

Gosti su poveli u 12. minuti golom Wilfrieda Zahe, no "lisice" su u nastavku susreta okrenule rezultat s dva gola, a strijelci su bili Timothy Castagne (50) i Kelechi Iheanacho (80).

Zanimljivo, Iheanacho je u posljednjih 14 nastupa za Leicester u svim natjecanjima zabio 14 golova. Prije toga do brojke od 14 golova stigao je nakon 76 nastupa.

Leicester se ovom pobjedom učvrstio na trećem mjestu ljestvice sa 62 boda, četiri više od Chelsea na četvrtom mjestu.

Prve dvije pozicije drže Manchester City sa 77 i United sa 67 bodova. Crystal Palace se nalazi na 13. mjestu sa 38 bodova.

U posljednjem susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je na gostovanju pobijedio Eibar sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Alexander Isak u 26. minuti.

Real Sociedad je peti sa 53 boda, dok je Eibar na začelju sa 23 boda, sedam manje od zone spasa.

Na vrhu je Atletico Madrid sa 73 boda, dva više od Real Madrida i Barcelone.

23. travanj 2024 12:01