Joe Willock
 STU FORSTER Afp
GRČEVITA BORBA ZA SPAS

Ludo otvaranje Premiershipa: West Ham se vratio nakon 0:2 s igračem manje, Newcastle ipak odnio pobjedu

Willock je ušao u igru i minutu poslije zabio gol za bodove koji će možda donijeti ostanak u ligi
Piše: HinaObjavljeno: 17. travanj 2021. 15:53

U prvom subotnjem susretu 32. kola engleskog nogometnog prvenstva Newcastle United, koji se bori za ostanak, svladao je kao domaćin West Ham United, koji se bori za plasman u Ligu prvaka, sa 3-2 (2-0).

Newcastle je nakon prvih 45 minuta imao dobitnu situaciju, vodio je sa 2-0 autogolom Diopa (36-ag) i golom Joelintona (41), a usto je imao i igrača više jer je isključen Dawson.

No West Ham je uspio stići do 2-2 preko Diopa (73) i Lingarda (80-11m), no da tri boda ostanu u Newcastleu pobrinuo se Willock (82) golom za 3-2 samo minutu nakon ulaska u igru.

Newcastle je sada 15. na ljestvici sa 35 bodova, devet više od 18. Fulhama koji se nalazi u zoni ispadanja, dok je West Ham ostao četvrti sa 55 bodova, jednim više uz utakmicu više od petog Chelseaja, a tri više uz također utakmicu više od šestog Liverpoola.

26. travanj 2024 12:03