OLI SCARFF Afp
DOSTIGLI SU WEST HAM

Manchester United lako do slavlja protiv Burnleyja, sve je praktički bilo odlučeno nakon samo 35 minuta

Manchester United pobijedio je Burnley s 3:1 na svom Old Traffordu
Piše: HinaObjavljeno: 30. prosinac 2021. 23:13

Bila je to posljednja ovogodišnja utakmica engleskog nogometnog prvenstva.

Domaće je ka pobjedi poveo McTominay odličnim udarcem s vrha kaznenog prostora u 9. minuti, u 27. minuti Sancho je sjajno prošao kroz obranu gostiju, a njegov udarac je na putu prema mreži dodirnuo Meea kojemu je zato pripisan autogol. Kada je Cristiano Ronaldo u 35. minuti pospremio odbijanac nakon još jednog sjajnog dalekometnog udarca McTominaya za 3-0 susret je rezultatski bio odlučen bez obzira što je samo tri minute potom Lennon prizemnim udarcem smanjio na 3-1.

Manchester United je sada na šestom mjestu sa 31 bodom, koliko ima i peti West Ham United, dok je Burnley ostao u zoni ispadanja, 18. sa 11 bodova, koliko ima i 19. Newcastle United, dok mu 18. Watford bježi dva boda.

Na vrhu je Manchester City sa 50 bodova, osam više od drugog Chelseaja, a devet od trećeg Liverpoola.

16. travanj 2024 14:56