LINDSEY PARNABY Afp
LIGA KUP

Manchester United slavio protiv Aston Ville u velikom trileru i golijadi na Old Traffordu

Manchester United je s 4:2 pobijedio Aston Villu u trećem kolu engleskog Liga kupa
Piše: HinaObjavljeno: 10. studeni 2022. 23:11

U posljednjem susretu trećeg kola engleskog Liga kupa nogometaši Manchester Uniteda svladali su na svom Old Traffordu Aston Villu 4-2.

Bila je to djelomična „osveta“ Uniteda za poraz od ovog suparnika prije nekoliko dana kada je klub iz Birminghama, kao domaćin, u prvenstvu pobijedio 3-1.

Prijetila je Aston Villa novom pobjedom jer je vodila 1-0 i 2-1, a zanimljivo da je svih šest pogodaka na ogledu postignuto tijekom drugog dijela. Strijelci su za Aston Villu bili Watkins u 48., dok je autogol dao Diogo Dalot u 61. minuti.

Za Manchester United na 1-1 je izjednačio Martial u 49., na 2-2 Rashford u 67., dok su domaćinu pobjedu osigurali Bruno Fernandes i McTominay golovima u 78. i 91. minuti.

24. travanj 2024 05:19