REUTERS/David Klein
5. KOLO PREMIERSHIPA

NOVI KIKS ARSENALA KOJI JE ISPUSTIO ČISTU POBJEDU Stoperi 'Topnika' ponovno su ih koštali slavlja, nakon gafa je uslijedio povratak Watforda

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. rujan 2019. 21:43

Odigrane su obje nedjeljne utakmice 5. kola Premiershipa. Bournemouth je kod kuće pobijedio Everton s 3:1, dok je Arsenal remizirao na gostovanju kod Watforda s 2:2.

Arsenal je propustio veliku priliku za pobjedu budući je golovima Pierre-Emerick Aubameyanga iz 21. i 32. minute vodio 2:0. Ali, kako to često biva kod 'Topnika', koštala ih je propusna obrana.

U 53. minuti Sokratis je neobjašljivo pred svojim vratima poklonio loptu Watfordu, a Tom Cleverley je dar iskoristio i zatresao mrežu. U 81. minuti Robert Pereyra je iskoristio jedanaesterac koji je prethodno potpuno nepotrebno skrivio drugi Arsenalov stoper David Luiz.

Nakon dvije pobjede u prva dva kola Arsenal je u sljedeća tri osvojio tek dva boda i nalazi se na sedmom mjestu s istim brojem bodova kao trećeplasirani Tottenham.