Žestoki prosvjedi Davida Moyesa sucu nakon utakmice

ADRIAN DENNIS Afp
KONTROVERZNA ODLUKA

‘Ovo je skandalozno‘: Pogledajte sporni trenutak iz 90. minute, sudac spasio Chelsea uoči Zagreba!?

Protivnički trener poludio je zbog situacije u finišu zbog koje su ostali bez boda: ‘Nevjerojatno!‘
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 03. rujan 2022. 21:39

Trener West Hama David Moyes kritizirao je žestoko Andyja Madeleyja, glavnog suca utakmice 6. kola engleske Premier lige protiv Chelseaja (1:2).

U 90. minuti susreta napadač gostiju Maxwell Cornet poslao je loptu u mrežu, ali sudac nakon upozorenja VAR-a nije priznao pogodak smatrajući da je bilo prekršaja na vrataru domaćina Edouardu Mendyju.

"Jesi li vidio?", pitao je West Hamov trener Moyes novinara BBC-a. "Ovo je skandalozna i trula odluka suca. To ne ide na čast ni njemu ni njegovim pomoćnicima. Nevjerojatna odluka protiv nas. Osjećamo se kao da smo poravnali rezultat. Vratar je skočio i odglumio ozljedu. Uspio je to napraviti i kod prvog gola. Sudac je sve krivo vidio. Jednostavno nevjerojatno."

POGLEDAJTE ZAŠTO JE PONIŠTEN POGODAK WEST HAMA

Nakon šest kola Premier lige Chelsea je osvojio 10 bodova i nalazi se na 5. mjestu na ljestvici. West Ham je na 17. poziciji s četiri boda.

19. travanj 2024 10:46