Ivan Perišić protiv Brentforda

KIERAN MCMANUS/TOTTENHAM HOTSPUR FC/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Kieran Mcmanus/tottenham Hotspur Fc/shutterstock Editorial/profimedia
DOBRO OTVARANJE

Perišić sudjelovao u londonskoj drami, Hrvat se aktivirao s klupe i odigrao po guštu navijača

Ovog vikenda počela je nova sezona Premiershipa, a Pijetlovi su uzeli bod na gostovanju
Piše: HinaObjavljeno: 13. kolovoz 2023. 17:46

U prvom nedjeljnom dvoboju prvog kola engelske Premier lige Brentford i Tottenham Hotspur su osvojili po bod odigravši 2-2.

Poveo je Tottenham u 11. minuti golom Romera na asistenciju Maddisona, da bi domaći odgovorili s dva pogotka; u 26. minuti je Mbuemo realizirao kazneni udarac, a u 36. minuti je Wissa donio prednost Brentfordu. U četvrtoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog dijela Emersona Royal je izjednačio na 2-2, ponovno na asistenciju Maddisona.

Ivan Perišić je za Tottenham igrao od 75. minute i bio vrlo aktivan, ali promjene rezultata nije bilo.

25. travanj 2024 03:22