neželjeni realovac

‘Prokletstvo Garetha Balea se nastavlja...bilo bi bolje da nije niti ustao s klupe‘

Bale je protiv ‘Čekićara‘ upisao povratnički debi u dresu ‘Spursa‘, ali završio je neslavno...
Piše: SNObjavljeno: 19. listopad 2020. 12:10

Španjolski mediji nisu gubili vrijeme i nisu odoljeli provokaciji Garetha Bala nakon utakmice 5. kola Premiershipa između Tottenhama i West Hama.

Odnosi se to, dakako, na madridske medije Marcu i As.

Bale je protiv 'Čekićara' upisao povratnički debi u dresu 'Spursa'. Ušao je u 72. minuti susreta protiv West Hama dok su vodili 3:0, a nakon njegovog ulaska 'Spursi' su primili tri gola i završilo je remijem. Da stvar po njega bude gora, u sudačkoj nadoknadi je promašio sjajnu priliku, nakon čega je Manuel Lanzini dalekometnim topom postavio konačan rezultat.

NEIL HALL/AFP

U tekstu pod naslovom 'Prokletstvo Garetha Balea' As piše: 'Morali smo čekati mjesec dana, budući se Bale nakon povratka u London ozlijedio, ali čini se da je prokletstvo ostalo s njim.'

Marca također nije propustila bocnuti neželjenog igrača Reala.

"Bale je ušao u 72. minuti kod vodstva 3:0, kod vodstva 3:2 imao je šansu za 4:2, ali je završilo 3:3...bolje da nije ni ustao s klupe', piše Marca.

20. travanj 2024 15:11