LAURENCE GRIFFITHS/AFP
Suparnici se ispromašivali

Slaven Bilić napokon je dočekao! Hrvat s West Bromwichem stigao do prve premierligaške pobjede u 10. kolu

Na kraju se presudnom pokazala situacija iz 13. minute kada je Gallagher pospremio loptu u mrežu
Piše: SNObjavljeno: 28. studeni 2020. 22:55

West Bromwich Albion Slavena Bilića napokon je dočekao prvu premierligašku pobjedu.

U 10. kolu WBA je na domaćem terenu pobijedio Sheffield United s 1:0 golom Connora Gallaghera iz 13. minute. Bio je to dvoboj premierligaških 'davljenika', a Bilićeva je momčad do ove utakmice imala tri remija i šest poraza.

Na kraju se presudnom pokazala situacija s početka susreta kada je Gallagher dobro reagirao nakon jednog ubacivanja iz kornera. Lopta se odbila do ruba kaznenog prostora gdje se nalazio Gallagher koji je prizemnim udarcem u donji desni kut savladao vratara Sheffield Uniteda. Nije to bio jak udarac, ali je vratar Aaron Ramsdale bio zaklonjen i loptu je vidio tek kada je bilo već kasno.

JASON CAIRNDUFF/AFP

Do kraja susreta Bilićeva je momčad uspjela sačuvati mrežu netaknutom. Valja reći da je Sheffield United prpmašio čitav niz prilika, a možda najbolju Mousset u petoj minuti sudačke nadoknade kada je prebacio vrata u sjajnoj poziciji unutar peterca...