KIRSTY WIGGLESWORTH Afp
25. kolo Premiershipa

Southampton prekinuo Chelseajev niz pobjeda u Premiershipu, Tuchelove snage zapele na St. Mary‘su

Chelsea je četvrti na ljestvici sa 43 boda, dok je Southampton 13. sa 30 bodova
Piše: HinaObjavljeno: 20. veljača 2021. 15:59

Southampton je u drugoj utakmici 25. kola engleskog prvenstva kod kuće u subotu odigrao neriješeno s Chelseajem 1-1.

Southampton je poveo u 33. minuti, a strijelac je bio Takumi Minamino. Chelsea dolazi do izjednačenja u drugom poluvremenu i to s bijele točke nakon što je dosuđen jedanaesterac. Strijelac je bio Mason Mount u 54. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je igrao do 76. minute kada je zamijenjen. Ovim remijem prekinut je niz od četiri uzastopne špremierligaške pobjede 'Bluesa'.

Chelsea je četvrti na ljestvici sa 43 boda, dok je Southampton 13. sa 30 bodova. Prvi je Manchester City sa 56 bodova, deset više od drugoplasiranog Manchester Uniteda.

20. travanj 2024 06:19