Navijači su bijesni jer je njihov klub, makar i nakratko, bio u toj elitističkoj skupini, pa je iskazano nezadovoljstvo protiv vlasnika. Zbog toga su se večeras pred utakmicu protiv Evertona na Emiratesu odlučili na masovne prosvjede. Veliki broj navijača se okupio sa transparentima i imaju jasan stav – odlazak Stana Kroenkea iz kluba.
“Upropastio si nam klub zbog novca. Uzmi svoj novac i gubi se iz kluba”, jedna je od poruka navijača Topnika iz Londona.
Inače, nakon prosvjeda nogometaši Arsenala doživjeli su 13. poraz u ovoj sezoni Premier lige, a tri boda s Emirates stadiona odnio je Everton zahvaljujući autogolu domaćeg vratara Bernda Lena.
Pobjednik je odlučen u 76. minuti, kad je Richarlison prošao po desnoj strani u uputio loptu pred Arsenalova vrata. Domaći čuvar mreže bio je na prvoj vratnici i u pokušaju da izbije loptu učinio je to iznimno nespretno te mu se ova odbila od noge i završila u mreži.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....