BENJAMIN CREMEL Afp
PREMIER LIGA

Tottenham nakon preokreta rutinski slavio protiv West Hama, Aston Villa u gostima pobijedila Fulham

Tottenham je skočio na šesto mjesto sa 13 bodova, dok je West Ham 14. s osam
Piše: HinaObjavljeno: 19. listopad 2024. 15:59

U prvoj utakmici 8. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenahm Hotspur je na svom stadionu nakon preokreta svladao West Ham United sa 4:1 (1:1).

Gosti su poveli golom Kudusa (18), no Kuluševski (36) je uspio poravnati prije odlaska na odmor, da bi početkom nastavka domaći zabili tri gola u osam minuta i riješili pitanje pobjednika preko Bissoume (52), Oreole (55-ag) i Sona (60).

Nogometaši Aston Ville bodovno su se poravnali s Manchester Cityjem i Arsenalom, odnosno stigli su na samo bod zaostatka za vodećim Liverpoolom na vrhu ljestvice engleskog prvenstva 3:1 (1:1) gostujućom pobjedom protiv Fulhama u susretu 8. kola.

Fulham je poveo preko Jimeneza (5), ali Rogers (9) je odmah poravnao na 1:1 da bi u drugom poluvremenu Watkins (59) doveo Villu u vodstvo, a Diop (69-ag) autogolom postavio konačni rezultat.

Tottenham je skočio na šesto mjesto sa 13 bodova, dok je West Ham 14. s osam. Villa je četvrta sa 17 bodova, koliko imaju i drugi City te treći Arsenal, dok vodeći Liverpool ima bod više, no sva tri vodeća sastava imaju utakmicu manje.

19. listopad 2024 18:49