JUSTIN TALLIS Afp
4. KOLO PREMIERSHIPA

Tottenham teško prizemljen u gradskom derbiju, Spursi se raspali u posljednjih 15-ak minuta

Nakon triju minimalnih 1:0 pobjeda nogometaši Tottenhama grubo su prizemljeni kod Crystal Palacea
Piše: Igor KrištaforObjavljeno: 11. rujan 2021. 15:33

Odigrana je prva utakmica 4. kola engleske Premier lige u kojoj je Crystal Palace na domaćem terenu svladao Tottenham s 3-0.

Crystal Palace je nakon dva remija i poraza upisao prvu pobjedu, dok je jednako tako zaustavljen startni pozitivan niz Tottenhama koji je dobio uvodne tri utakmice bez primljenog pogotka (3-0).

Crystal Palace je od starta bio bolji, a takvo što je naplatio u drugom poluvremenu. Prvo je gostujući igrač Tanganga zaradio dva žuta kartona (53. i 58. minuta), a nakon toga su počeli padati golovi.

Zaha je u 76. minuti realizirao jedanaesterac, dok je Odsonne Edouard do kraja zabio dva gola (84. i 93. minuta).

16. travanj 2024 20:41