JOHN SIBLEY Afp
PAO I EVERTON

Već 10. utakmica bez poraza za Chelsea! Čista pobjeda na Stamford Bridgeu, Kovačić nastupio

Londonska momčad učvrstila se na četvrtoj poziciji novom pobjedom u ligi
Piše: HinaObjavljeno: 08. ožujak 2021. 21:19

U susretu 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je na stadionu Stamford Bridge pobijedio Everton sa 2-0, a za "Bluese" je nastupio hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

"Bluesi" su ovom pobjedom produžili niz bez poraza na 10 utakmica učvrstivši se na četvrtom mjestu ljestvice.

Momčad njemačkog stratega Thomasa Tuchela povela je u 32. minuti nakon autogola Bena Godfreyja, a konačni rezultat postavio je u 65. minuti Brazilac s talijanskom putovnicom Jorginho nakon udarca s bijele točke.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je za domaćine do 80. minute.

West Ham je identičnim rezultatom slavio protiv Leeds Uniteda, a golove su zabili Jesse Lingard (21) i Craig Dawson (28).

Na ljestvici vodi Manchester City sa 65 bodova, Manchester United ima 54, Leicester City 53, a Chelsea 50 bodova. West Ham se probio na peto mjesto sa 48 bodova. Everton je šesti sa 46 bodova, a zatim slijede Tottenham (45) i Liverpool (43)...

28. travanj 2024 20:00