DAVE SHOPLAND/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Dave Shopland/Shutterstock Editorial/Profimedia
NEMILA SCENA

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Brighton s 2:0 u gostima i smanjili zaostatak za liderom
Piše: HinaObjavljeno: 12. ožujak 2022. 15:41

Bila je to prva utakmica 29. kola Premiershipa, a 'Redsi' su slavili golovima Luisa Diaza iz 19. i Mohameda Salaha iz jedanaesterca iz 61. minute.

Posebno je bila zanimljiva situacija kod prvog gola Liverpoola koji je postigao Diaz. Naime, on je glavom poslao loptu u mrežu nakon čega ga je vratar Robert Sanchez pokosio potezom kakav se viđa u MMA borbama.

Rušenje Diaza pogledajte OVDJE.

ASHLEY WESTERN/COLORSPORT/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Ashley Western/colorsport/Shutterstock Editorial/Profimedia

Zanimljivo je kako je dugo trajala komunikacija suca Mikea Deana sa VAR-sobom, ali isključenje nije dosuđeno, štoviše Sanchez nije za prekršaj dobio ni žuti karton.

Liverpool je pobjedu potvrdio u nastavku. Nakon što je Bissouma nespretno rukom zaustavio udarac Manea, Dean je pokazao na bijelu točku, a siguran izvođač u 61. minuti bio je Salah.

Drugi Liverpool sada ima 66 bodova, tri manje od Manchester Cityja koji će u ponedjeljak gostovati kod Crystal Palacea, dok je Brighton 13. sa 33 boda.

26. travanj 2024 11:23