OLI SCARFF Afp
NOVO SLAVLJE GRAĐANA

Erling Haaland nastavlja tresti suparničke mreže i nizati rekorde
Piše: SNObjavljeno: 22. listopad 2022. 18:13

U 21. minuti u srazu s Brightonom zabio je prvi gol na utakmici, nešto kasnije iz 11-erca i drugi. Manchester City je na poluvrijeme otišao s 2:0, da bi na kraju utakmice slavio 3:1. Još jedan gol zabio je De Bryune. Haaland je već na 17 golova (u 11 utakmica) u ovoj sezoni Premier lige, drugi je Harry Kane s 9 golova.

Prvi Haalandov gol pogledajte OVDJE.

Gol Haalanda za 2:0 možete pogledati OVDJE.

Inače, Erling Haaland je dostigao jedan rekord koji je bio u rukama Sergia Agüera. Obojica su zabijali golove u sedam uzastopnih domaćih utakmica Manchester Cityja. No, Haaland je tek krenuo...

Gol Brightona za 2:1 možete pogledati OVDJE.

Pep Guardiola pak može malo odahnuti, jer Man. City ponovno bježi Liverpoolu 10 bodova, ali vodeći Arsenal i dalje ima bod više, kao i utakmicu manje.