JOHN SIBLEY Afp
NIŠTA MU NIJE BILO JASNO

Mikrofoni su uhvatili zanimljiv trenutak u domaćoj pobjedi Chelseaja protiv Evertona (2:0)
Piše: SNObjavljeno: 09. ožujak 2021. 10:23

Chelsea je u ponedjeljak na svojem terenu bio bolji od Evertona 2:0, a osim pobjede domaće momčadi valja izdvojiti i jednu zanimljivu situaciju koje je postala hit na Otoku.

Naime, trener Thomas Tuchel dobro je 'izribao' njemačkog napadača Timu Wernera koji očito nije najbolje shvatio što strateg Bluesa od njega traži na terenu.

- Timo! Koliko dugo ćeš još igrati na lijevoj strani? Ti igraš desno, a igraš na lijevoj strani već 15 minuta, kako ne razumiješ instrukcije koje sam ti dao - vikao je Tuchel.

Snimku 'ribanja' trenera Tuchela možete pogledati OVDJE!

Valja istknuti kako su "Bluesi" ovom pobjedom produžili niz bez poraza na 10 utakmica zadržavši četvrto mjesto, no West Ham ima samo dva boda manje.

Momčad njemačkog stratega Thomasa Tuchela povela je u 32. minuti nakon autogola Bena Godfreyja, a konačni rezultat postavio je u 65. minuti Brazilac s talijanskom putovnicom Jorginho nakon udarca s bijele točke.

26. travanj 2024 08:24