NIGEL RODDIS Afp
POGLEDAJTE GOLOVE

Rekord po broju golova drže Andy Cole i Alan Shearer s 34 gola, hoće li ih Norvežanin prestići?
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. kolovoz 2022. 18:01

Loše je Manchester City otvorio 4. kolo Premiershipa protiv Crystal Palacea. Već u 4. minuti vlastitu je mrežu zatresao Stones, a na 2:0 za goste povisio je Joachim Andersen u 21. minuti. Tim se rezultatom i otišlo na odmor.

No, u nastavku je proradio norveški stroj za golove - Erling Braut Haaland.

Prvo je Bernardo Silva u 53. minuti najavio preokret, da bi čudesni norveški centarfor postigao hat-trick u periodu od 62. do 81. minute.

Haalandu je ovo već šesti gol za City u prvenstvu, za to su mu bile potrebne tek četiri utakmice!

Rekord po broju golova drže Andy Cole (‘93/‘94) i Alan Shearer (‘94/‘95) s 34 gola. Nastavi li zabijati ovim tempom, nema sumnje da će ih 22-godišnji Norvežanin prestići.

GOL ZA 0:1 - Stones (ag.)

GOL ZA 0:2 - Andersen

GOL ZA 1:2 - Bernardo Silva

GOL ZA 2:2 - Erling Haaland

GOL ZA 3:2 - Erling Haaland

GOL ZA 4:3 - Erling Haaland

22. travanj 2024 21:31