JUSTIN TALLIS Afp
POGLEDAJTE GOLOVE

Hrvatski reprezentativac zaigrao je od 71. minute i zaradio žuti karton
Piše: HINA/SNObjavljeno: 26. kolovoz 2023. 15:48

Nogometaši Tottenham Hotspura privremeno su izbili na vrh ljestvice engleskog prvenstva 2-0 (1-0) pobjedom na gostovanju kod Bournemoutha u prvom subotnjem susretu 3. kola Premier lige.

Strijelci za Tottenham bili su James Maddison u 17. i Dejan Kuluševski u 63. minuti,a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zaigrao je od 59. minute. Naš napadač imao je i sjajnu šansu zatresti mrežu za 3:0 pred kraj susreta, kada je s nekoliko brzih poteza izbacio čuvare i ljevicom potegao prema golu Bournemoutha, no samo u vanjski dio mreže.

PRVI POGODAK POGLEDAJTE OVDJE

DRUGI POGODAK POGLEDAJTE OVDJE

Perišić je u 71. minuti zaradio opomenu nakon što je u jednom duelu uz aut liniju pogodio protivnika rukom u glavu. Sudac Tom Robinson pokazao mu je žuti karton, VAR je provjeravao radi li se možda i o prekršaju za isključenje, no na snazi je ostala prvotna odluka suca.

Tottenham sada ima sedam bodova, jedan više od Brighton and Hove Albiona, Manchester Cityja i Arsenala koji su odigrali po susret manje, dok je Bournemouth ostao na jednom osvojenom bodu.

22. svibanj 2024 00:13