PAUL ELLIS Afp
POBJEDA CRVENIH VRAGOVA

‘Crveni vragovi‘ su tim golom poveli na gostovanju kod Burnleyja
Piše: SNObjavljeno: 23. rujan 2023. 22:13

Kakvu je golčinu postigao Bruno Fernandes. Igrala se posljednja minuta prvog poluvremena, Manchester United je pleo mrežu oko gola Burnleyja da bi jednu dugu loptu s lijeve strane u šesnaesterac uputio Evans. Na nju je naletio Fernandes i fenomenalnim volejem pospremio loptu iza leđa protivničkog vratara.

Bio je to prvi gol na utakmici, a s 1:0 za ‘Crvene vragove‘ se otišlo na poluvrijeme, a rezultat je to s kojim je utakmica i završena. Čudesan gol Fernandesa pogledajte OVDJE.

Inače, prva je to pobjeda Unitedu nakon serije od tri uzastopna poraza. Momčad Erika ten Haga gubila je redom od Arsenala, Brightona i Bayerna. Ujedno, sada su stigli na devet osvojenih bodova u prvenstvu nakon šest odigranih utakmica, čime trenutačno zauzimaju osmo mjesto na ljestvici.

08. svibanj 2024 02:07