GEOFF CADDICK Afp
ZA TELEVIZIJSKE ŠPICE

Fulham je u Londonu bio vrlo uvjerljiv protiv Aston Ville i slavio je s 3:0
Piše: Toni RoićObjavljeno: 20. listopad 2022. 23:08

Odigrane su dvije utakmice 11. kola engleske Premier lige, a međusobno su igrali klubovi s dna ljestvice.

Leicester je s tog dna, odnosno posljednjeg mjesta, uspio i pobjeći nakon što je doma svladao Leeds 2:0. Sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu, a najprije je Koch prevario u 16. minuti svog vratara u pokušaju da izbije centriranu loptu, da bi u 35. minuti Leicester odradio vrhunsku akciju za drugi gol, koja zaslužuje televizijske špice.

PREKRASNU AKCIJU I GOL LEICESTERA POGLEDAJTE OVDJE

U tri dodavanja iz prve sam je u šesnaestercu gostiju ostao Barnes i njemu nije bilo teško loptu usmjeriti u mrežu. Leicester je posljednje mjesto prepustio Nottingham Forestu, dok je Leeds sedam utakmica bez pobjede i američkom treneru Marschu nad glavom visi mač otkaza.

Fulham je u Londonu bio vrlo uvjerljiv protiv Aston Ville i slavio 3:0, pa i Steven Gerrard na klupi kluba iz Birminghama vrlo nemirno spava.

03. svibanj 2024 00:42