Screenshot: Twitter
OTKRIO ZA BBC

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. listopad 2018. 11:16

U sinoćnjem, okršaju 9. kola engleskog nogometnog prvenstva između Arsenala i Leicestera na Emiratesu (3:1 pobjeda Arsenala) mnogima je promaknuo jedan detalj.

Naime, u 87. minuti susreta travnjak je, iako nije zamijenjen, napustio Jmaie Vardy. Ostavio je tako svoj Licester s desetoricom igrača budući je Claude Puel iskoristio sve zamjene.

Nakon susreta Buel je za BBC otkrio o čemu je bila riječ.

"Vardyju je bilo zlo i nije se mogao vratiti. Sada se čini ok", rekao je menadžer Leicestera.

Kasnije se na presici žalio da je imao probavne smetnje zbog nedosuđenog jedanaesterca za Leicester iz prvog poluvremena. Riječ je o situaciji kada je Rob Holding igrao rukom u kaznenom prostoru.

"Imao je probavnih smetnji jer nije mogao probaviti odluku u jedanaestercu. Nisam razumio tu odluku. Trebao je biti penal, drugi žuti karton i isključenje. Ta situacija mogla je promijeniti utakmicu", zaključio je Puel.

25. travanj 2024 03:30