PAUL ELLIS Afp
KOD PREDZADNJE MOMČADI

Manchster United je ovom bodom ostao na 7. mjestu prvenstvene ljestvice
Piše: SNObjavljeno: 27. prosinac 2021. 23:00

Newcastle i Manchester United su u 19. kolu Premier lige na St. James Parku odigrali bez pobjednika (1:1). Vodeći pogodak dogodio se već u 7. minuti utakmice kada je mrežu 'vragova' načeo sjajni Saint-Maximin.

Primio je Francuz jednu loptu na desnoj strani, ušao korak u kazneni prostor, oslobodio se dvojice svojih čuvara i neobranjivo poslao loptu u desni kut za vodstvo 'svraka'.

Na odgovor gostujuće momčadi morali smo čekati sve do 71. minute kada je za izjednačenje zabio urugvajski napadač Edinson Cavani. Strpljivo je United gradio čitav napad, a zatim je nakon ubačaja s desne strane Cavani iz svog drugog pokušaja pogodio mrežu domaćina i tako postavio konačan rezultat.

Manchster United je ovom bodom ostao na 7. mjestu prvenstvene ljestvice. Vodeća je momčad Manchester Cityja s 47 osvojenih bodova, drugi je Liverpool sa sedam manje kao i trećeplasirani Chelsea.

06. svibanj 2024 07:20