ADRIAN DENNIS Afp
SJAJAN POTEZ

VIDEO Perišić zabio prvijenac u dresu Spursa, pogledajte golčinu! Spursi ispustili dva pogotka prednosti

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić zabio je lijepi gol u 28. kolu Premiershipa
Piše: SNObjavljeno: 18. ožujak 2023. 17:46

Tottenham je odigrao 3:3 u gostima kod Southamptona, a Perišić je lijepo poentirao za 3:1 vodstvo Spursa u 74. minuti.

Nakon jedne odbijene lopte na rubu kaznenog prostora Perišić je odapeo ljevicom i naciljao nebranjeni dio Southamptonove mreže.

Perišićev prvijenac za Tottenham možete pogledati OVDJE.

Perišiću je ovo inače prvijenac u dresu Tottenhama otkako je stigao u London prošlog ljeta kao slobodan igrač. Spursi nisu uspjeli zadržati dva gola prednosti, pa su Walcott u 77. i Ward-Prowse u trećoj minuti sudačke nadoknade zatresli mrežu Spursa za konačnih 3:3.

Preostale golove za Spurse zabili su Porro (45+1‘) i Kane (65‘), a prvi gol za ‘Svece‘ zabio je Adams u 46. minuti.

Duje Ćaleta-Car i Mislav Oršić nisu bili niti na klupi ‘Svetaca‘.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Chelsea i Everton su na Stamford Bridgeu podijelili bodove igrajući 2-2 (0-0).

Chelsea je dva puta vodio golovima Joaoa Felixa (52) i Havertza (76-11m), ali Everton je stigao do važnog boda u borbi za ostanak preko Doucourea (69) i Simmsa (89).

Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić igrao je za Chelsea do 81. minute.

Chelsea je sada 10. na ljestvici sa 38 bodova, dok je Everton skočio na 15. mjesto sa 26 bodova, dva više od 18. West Ham Uniteda koji se nalazi u zoni ispadanja.

Na vrhu je Arsenal sa 66 bodova, pet manje ima drugi Manchester City.

REZULTATI 28. KOLA,

Petak:

Nottingham Forest - Newcastle United 1-2 (Dennis 26/Isak 45+2, 90+3-11m)

Subota:

Aston Villa - Bournemouth 3-0 (Douglas Luiz 7, Ramsey 80, Buendia 89)

Brentford - Leicester City 1-1 (Jensen 32/Barnes 52)

Southampton - Tottenham Hotspur 3-3 (Adams 46, Walcott 77, Ward-Prowse 90+3-11m/Porro 45+1, Kane 65, PERIŠIĆ 74)

Wolverhampton Wanderers - Leeds United 2-4 (Jonny 65, Cunha 73/Harrison 6, Ayling 49, Kristensen 62, Rodrigo 90+7)