Rodrigo Moreno, slavlje.

SIMON DAVIES/PROSPORTS/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Simon Davies/prosports/Shutterstock Editorial/Profimedia
KOVAČIĆ NITI NA KLUPI

Momčad s Elland Roada uzela je sva tri boda uvjerljivom 3:0pobjedom nad Tuchelovim nogometašima.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. kolovoz 2022. 16:57

Neslavno je lanjski pobjednik Lige prvaka otvorio 3. kolo Premiershipa. Na gostovanju kod Leedsa sva su kola krenula nizbrdo za Chelsea kada se u 33. minuti ‘zaigrao‘ vratar Mendy. Njegov je gaf iskoristio Aaronson i doveo domaćine u vodstvo na Elland Roadu.

MENDYJEV GAF POGLEDAJTE OVDJE.

Edouard Mendy

PAUL ELLIS Afp

Samo četiri minute poslije Rodrigo je iskoristio statičnost obrane Bluesa nakon jednog slobodnjaka i povisio na 2:0.

RODRIGOV GOL POGLEDAJTE OVDJE.

Da Tuchelovim nogometašima danas nije dan, dokazao je Harrison u 69. minuti.

HARRISONOV GOL POGLEDAJTE OVDJE.

Osim tri gola u mreži, fijasko je nadopunio senegalski branič Chelseaja Kalidou Koulibaly drugim žutim, odnosno isključujućim crvenim kartonom šest minuta prije kraja.

Thomas Tuchel

MATT WEST/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Matt West/Shutterstock Editorial/Profimedia

Hrvatski nogometaš Mateo Kovačić nije nastupio za londonski sastav zbog ozljede koljena koju vuče još od prošle sezone.

Chelsea je sada na 12. mjestu s jednom pobjedom (Everton), remijem (Tottenham) i porazom (Leeds).

Momčad s Ellanda skočila je na treće mjesto sa sedam bodova, ispred su s jednakim brojem bodova Tottenham i jedini stopostotni s 9 bodova Arsenal.

09. svibanj 2024 00:14