Ange Postecouglou

ALEX MORTON/TOTTENHAM HOTSPUR FC/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
DRUGI PORAZ U TJEDNU

VIDEO Potpuna ‘ludnica‘ i težak udarac za Tottenham: Spursi vodili do sudačke nadoknade, pa ostali bez svega

Spursi su drugi puta u samo nekoliko dana razmaka pretrpjeli poraz nakon početnog vodstva
Piše: SNObjavljeno: 11. studeni 2023. 15:39

Do početka sudačke nadoknade Tottenham je imao sve, ali na kraju je ostao - bez ičega. Spursi su na gostovanju kod Wolverhamptona poveli u trećoj minuti pogotkom Brennana Johnsona, a tu su prednost držali, praktički, cijelu utakmicu. Ipak, nakon što je sudac pokazao da će se igrati šest minuta nadoknade, uslijedio je preokret. Prvo je Pablo Sarabia zabio u prvoj minuti sudačke nadoknade za izjednačenje, dok je Mario Lemina, u sedmoj minuti nadoknade, zabio za potpunu ludnicu i pobjedu Wolvesa 2:1, koji su tako upisali prvu domaću pobjedu od zadnjeg dana rujna, kada su svladali Manchester City.

S druge strane, Tottenhamovim igračima ostat će gorčina u ustima s obzirom na to da su već jednom ovoga tjedna izgubili nakon što su poveli u ranoj fazi utakmice. Bilo je to u ponedjeljak, protiv Chelseaja, a momčad Angea Postecogloua u samo nekoliko dana razmaka pretrpjela je dva teška poraza u borbi za vrh ljestvice.

Pogodak Johnsona za 0:1 pogledajte OVDJE

Pogodak Sarabije za 1:1 pogledajte OVDJE

Pogodak Lemine za 2:1 pogledajte OVDJE

17. svibanj 2024 06:57