GLYN KIRK Afp
KAO NA MOTORU

Sjajani napadač ovim je pogotkom u 92. minuti odlučio i konačnog pobjednika utakmice
Piše: Hina/SNObjavljeno: 10. travanj 2021. 08:39

Nogometaši Wolverhamptona su kao gosti svladali Fulham s 1-0 (0-0) i time londonsku momčad gurnuli prema izlaznim vratima iz engleske Premier lige.

Pobjednik u prvom dvoboju 31. kola Premiershipa odlučen je tek u drugoj minuti sučevog vremena, a tri boda "vukovima" donio je Adama Traore preciznim udarcem nakon sjajne akcije i asistencije Silve.

Sjajan pogodak Traorea pogledajte OVDJE

Woverhampton ima 39 bodova i trenutačno je na 12. mjestu, dok je Fulham sa 26 bodova ostao na 18. poziciji koja vodi u niži rang. Za Newcastleom koji je na 17. mjestu Fulham zaostaje tri boda, a ima i odigrane dvije utakmice više.

Prije početka utakmice minutom šutnje je odana počast danas preminulom britanskom princu Philipu.

26. travanj 2024 21:51