ADRIAN DENNIS Afp
O ČEMU JE RAZMIŠLJAO?

Brazilac Gabriel Martinelli zaradio je dva žuta kartona i to u istoj akciji
Piše: SNObjavljeno: 11. veljača 2022. 08:00

Arsenal je u gostim stigao do vrijedne pobjede protiv Wolverhamptona (1:0), a strijelac odlučujućeg pogotka bio je Gabriel u 25. minuti utakmice. Ipak, osim gola nekadašnjeg nogometaša Dinama, valja izdvojiti i zanimljiv detalj iz 69. minute kada je Brazilac Gabriel Martinelli zaradio dva žuta kartona i to u istoj akciji.

Naime, prvo je ometao i udario protivničkog nogometaša prvi izvođenju auta, da bi zatim u dobroj prilici s leđa zaustavio drugog. Sudac Michael Oliver mu je odmah pokazao dva žuta kartona i Martinelli je morao van terena.

>>>Situaciju kakva vrlo vjerojatno dugo nije viđena na nogometnim terenima pogledajte OVDJE

27. travanj 2024 16:44