BEN STANSALL Afp
PREMIER LIGA

Nogometaši Tottenhama svladali su u dvoboju 28. kola na svom stadionu Everton s čak 5-0
Piše: HinaObjavljeno: 07. ožujak 2022. 23:07

Autogolom Michaela Keanea (14) započela je domaća kanonada, nastavili su je Son Heung-min (17), te Harry Kane (37, 55) sa svojim 175. i 176. golom u ligi, dok se u strijelce upisao i Sergio Reguilon (46) .

Za Spurse je to bila najveća pobjeda protiv Toffeesa od davne 1958. godine, a također valja napomenuti kako je gostujući vratar Jordan Pickford na ovoj utakmici proslavio svoj 28. rođenda i nije se dobro poroveo.

Kao rezultat toga, momčad Antonija Contea izjednačila se sa šestoplasiranim West Ham Unitedom po bodovima na tablici. Everton je tek 17. s 22 boda.

Nottingham Forest u četvrtfinalu FA kupa

Nogometaši Nottingham Foresta plasirali su se u četvrtfinale engleskog FA kupa,nakon što su na svom terenu svladali Huddersfield sa 2-1.

Poveo je Huddersfield golom Toma Leesa u 13. minuti, a pobjedu Nottinghamu donijeli su golovi Sama Surrridgea u 29. i Ryana Yatesa u 37. minuti.

Nottingham Forest će u četvrtfinalu dočekati Liverpool, a taj meč je na rasporedu 19. ožujka.

16. travanj 2024 23:59