DANIEL LEAL/AFP/PROFIMEDIA Daniel Leal/afp/profimedia
CONTE ZNA ŠTO RADI

Vatreni je u igru ušao pola sata prije kraja i bio jedna od ključnih figura u pobjedi Spursa.
Piše: HINAObjavljeno: 29. listopad 2022. 18:20

Sjajnu utakmicu odigrali su Bournemouth i Tottenham. Domaćin je vodio 2-0, a na koncu je Tottenham slavio sa 3-2. Kieffer Moore je zabio dva gola (23, 50) za iznenađujućih 2-0 domaćeg sastava. Smanjio je Ryan Sessegnon u 57. minuti, da bi Ben Davies izjednačio u 73. minuti na asistenciju Ivana Perišića.

Pogodak za pobjedu Spursa postigao je Rodrigo Betancur u drugoj minuti nadoknade. Perišić je za goste odigrao od 63. minute.

Newcastle United je ostvario uvjerljivih 4-0 protiv Aston Ville, a golove su zabili Callum Wilson (45+6-11m, 56), Joelinton (59) i Miguel Almiron (68)

Southampton je na gostovanju kod Crystal palace izgubio 0-1 golom Odsonnea Edouarda u 38. minuti. Duje Ćaleta-Car je odigrao cijeli susret za goste.

Na ljestvici vodi Manchester City sa 29 bodova, drugi je Arsenal s bodom manje, ali i utakmicom manje. Na trećoj poziciji je Totenham sa 26 bodova, Newcastle ima 24, a Chelsea 21.

26. travanj 2024 09:40