PETER BYRNE
CRNE PROGNOZE

Virgil je odigrao jako puno utakmica, ali ovu nije mogao nastaviti, ne izgleda dobro - rekao je Klopp
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. listopad 2020. 20:28

U 5. kolu Premier lige Liverpool je u velikom Merseyside derbiju s Evertonom odigrao 2:2. Valja istaknuti kako su Redsi u sudačkoj nadoknadi postigli pogodak, ali je intervencijom VAR-a taj gol poništen.

Poveo je Liverpool preko Manea već u 5. minuti, ali se Everton vratio u 18. preko Keanea. U 72. minuti Mohamed Salah je jubilarnim stotim golom doveo 'Redse' u novo vodstvo, ali je u 81. minuti Calvert-Lewin nakon ubačaja zatresao mrežu za 2:2. Oba je gola Everton zabio glavom.

Osim rezultata valja izdvojiti i ozljedu Virgila van Dijka na kojeg je još na početku grubo startao vratar Jordan Pickford. Iako se na prvu nije moglo reći koliko je ozljeda ozbiljna, pojedini mediji na Otoku tvrde kako bi stoper mogao s terena izbivati od sedam do osam mjeseci, što bi drugim riječima značilo kako bi sezona za Nizozemca bila gotova.

OVDJE POGLEDAJTE OZLJEDU VAN DIJKA

LAURENCE GRIFFITHS

- Nije dobro, Virgil je odigrao jako puno utakmica zaredom, ali ovu nije mogao nastaviti, ne izgleda dobro - rekao je Klopp nakon susreta.

25. travanj 2024 06:00