PAUL ELLIS Afp
FA KUP

West Ham bez problema svladao Derby County i prekinuo mu velik niz od šest pobjeda u svim natjecanjima

Derbyju je ovo bio prvi poraz nakon 21. listopada prošle godine...
Piše: HinaObjavljeno: 30. siječanj 2023. 22:51

Nogometaši West Hama plasirali su se u osminu finala engleskog FA kupa nakon što su u gostima, s 2:0, bili bolji od trećeligaša Derby Countyja.

U 10. minuti strijelac je bio Bowen, a u 50. Antonio za jednostavnu pobjedu prvoligaša koji će u osmini finala imati teško gostovanje, na Old Traffordu kod Manchester Uniteda.

Derby County je upisao poraz nakon što je imao niz od šest pobjeda, u svim natjecanjima, a toj je momčadi ovo bio prvi poraz nakon 21. listopada prošle godine, računajući utakmice unutar 90 i 120 minuta.

Zbog prvotno odigranih remija ponavljat će se utakmice četvrtog kola Birmingham - Blackburn, Burnley - Ipswich, Grimsby - Luton, Fleetwood Town - Sheffield Wednesday, Sunderland - Fulham i Sheffield United - Wrexham.