CRISTINA QUICLER Afp
NE IDE BEZ RAKITIĆA

Almeria šokirala Sevillu i produžila njen crni niz, bivši Vatreni bolan poraz odgledao s klupe

U sljedećem kolu Sevilla će na svome Ramón Sánchez Pizjuán stadionu ugostiti Barcelonu.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. kolovoz 2022. 23:54

Sevilla našeg Ivana Rakitića upisala je poraz u 3. kolu španjolske Primere. Na stadionu De los Juegos Mediterráneos u Almeriji bolji je bio domaćin s 2:1.

Počelo je dobro za goste iz Seville, za 0:1 zabio je glavom Oliver Torres na ubačaj Alexa Tellesa.

No, izjednačenje je domaćem sastavu donio Largie Ramazani u 42. minuti nakon velike zbunjenosti gostujućih braniča.

Za veliko slavlje i prva ovosezonska tri boda poentirao je nigerijski ofenzivac Umar Sadiq u 55. minuti.

Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić cijeli je susret odgledao s klupe.

Almeria sada ima četiri boda i privremeno je zauzela deveto mjesto, dok je Sevilla uprihodila samo jedan bod u prva tri kola (1:1 s Valladolidom i 1:2 s Osasunom).

23. travanj 2024 07:50