PRESSINPHOTO/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Pressinphoto/Shutterstock Editorial/Profimedia
NE VIĐA SE SVAKI DAN

Ansu Fati zabio, pa se ispričao suparniku! Lijepa i nesvakidašnja gesta mlade zvijezde Barcelone

Barcelonin napadač Ansu Fati ispričao se suparnicima zbog postignutog gola
Piše: SNObjavljeno: 12. rujan 2022. 07:54

U subotu je Barcelona gostovala kod Cadiza u 5. kolu španjolskog prvenstva i slavila je visoku 4:0 pobjedu. Ista je utakmica prekinuta u 80. minuti jer je osoba na tribinama pretrpjela srčani udar.

U 80. minuti pri rezultatu 2:0 za Katalonce, sudac je dao znak za prekid susreta jer se unesrećeni navijač bori za život.

Igrači obiju momčadi djelovali su zabrinuto, a vratara domaćeg sastava Conan Ledesma, iza čijeg gola se i događao šokantan scenarij, dotrčao je do tribine i dodao navijačima defibrilator klupskog medicinskog osoblja.

U tim trenucima vidjelo se kako se braniči Barcelone i Cadiza Ronald Araujo i Fali mole. Utakmica je prekinuta na jedan sat, a predsjednik Cadiza Manuel Vizcaino objavio je putem radija da je navijač uspješno oživljen i prebačen u bolnicu.

U nastavku susreta zabili su Fati i Dembele za konačnih 0:4, a mladi 19-godišnji napadač Barcelone se nakon postignutog gola gestom rukom ispričao navijačima Cadiza.

30. travanj 2024 06:29