ANDER GILLENEA Afp
NOVI POČETAK

Athletic Bilbao i Getafe odigrali bez pobjednika na otvaranju nove sezone, remi Betisa i Girone

Ohian Sancet doveo je Athletic u vodstvo u 27. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Nigerijac Christantus Uche
Piše: HinaObjavljeno: 15. kolovoz 2024. 23:34

U drugoj utakmici nove sezone španjolskog nogometnog prvenstva Betis je na svom stadionu Benito Villamarin odigrao 1-1 protiv Girone.

Marc Bartra je u 6. minuti doveo Betis u vodstvo, a bod Gironi donio je 19-godišnji Nizozemac Gabriel Misehouy golom u 72. minuti.

I u prvoj utakmici današnjeg programa, u kojoj je Athletic ugostio Getafe na stadionu San Memes u Bilbau, rezultat je bio 1-1. Ohian Sancet doveo je Athletic u vodstvo u 27. minuti, a konačnih 1-1 postavio je Nigerijac Christantus Uche u 64. minuti.

Prvo kolo LaLige raspodijeljeno je na čak pet dana. Tako će u petak igrati Celta Vigo - Alaves (19 sati) i Las Palmas - Sevilla (21.30), u subotu su na rasporedu dvoboji Osasuna - Leganes (19.00) i Valencia - Barcelona (21.30), a u nedjelju Real Sociedad - Rayo Vallecano (19.00) i Mallorca - Real Madrid (21.30).

Kolo će u ponedjeljak biti zaključeno dvobojima Valladolid - Espanyol (19.00) i Villarreal - Atletico Madrid (21.30).

16. rujan 2024 00:13