NEIZVJESNA UTRKA

Atletico i dalje za petama Realu. Griezmann dvostruki strijelac, zaostatak opet samo dva boda

Sve tri gola pala su u prvom poluvremenu
Piše: HinaObjavljeno: 16. travanj 2023. 20:36

Nogometaši madridskog Atletica osvojili su tri domaća boda u 29. kolu španjolske La Lige nakon što su s 2:1 svladali Almeriju.

Junak pobjede Atletica bio je francuski nogometaš Antoine Greizmann koji je bio dvostruki strijelac. Oba gola Griezmann je zabio u prvom poluvremenu. U petoj minuti je pogodio glavom iz blizine, a u 43. minuti je okončao vrlo lijepu akciju domaće momčadi.

Almeria je u 37. minuti izjednačila i to nakon pogreške domaće momčadi. Lopta je tada došla do Leaa Baptistaa čiji je udarac skrenuo domaći igrač Gimenez, a lopta se zakoprcala u mreži Atletica.

U nastavku su obje momčadi imale dosta prilika, ali se rezultat nije mijenjao. Almeria je u završnici žestoko stisnula, ali ipak nije osvojila bod.

Atletico je treći i ima dva boda manje od Reala, dok je Almeria na 17. mjestu, sasvim blizu opasne zone.

Posljednju će utakmicu kola u ponedjeljak odigrati Celta - Mallorca.

26. travanj 2024 14:26