Conor Gallagher

PIERRE-PHILIPPE MARCOU Afp
LA LIGA

Atletico upisao uvjerljivu pobjedu i sustigao Real: Gallagher, Griezmann i Alvarez zakovali Valenciju na dno

Nogometaši madridskog Atletica pobijedili su Valenciju s 3-0 pred svojim navijačima
Piše: HINAObjavljeno: 15. rujan 2024. 23:05

Nogometaši madridskog Atletica pobijedili su Valenciju s 3-0 pred svojim navijačima, u dvoboju petog kola španjolske La Lige.

Atletico je ovom pobjedom došao do 11 bodova te se izjednačio s Realom i Villarrealom, a taj trojac ima četiri boda manje od vodeće Barcelone. Valencia je i dalje bez pobjede, na samom dnu ljestvice.

Prvi pogodak na ogledu postigao je Gallagher u 39. minuti, dok su nova dva uslijedila u nastavku. Pobjedu domaćina potvrdio je Griezmann golom u 54. minuti, a sve je zaključeno kada je Alvarez u sudačkoj nadoknadi postavio konačnih 3-0.

16. rujan 2024 00:12