OSCAR DEL POZO Afp
UVJERLJIVI KATALONCI

Barca na krilima Lewandowskog ponizila Atletico u gostima i preskočila senzaciju sezone na tablici

Sada neporažena već u deset mečeva zaredom u svim natjecanjima, Barca je konačno prestigla Gironu
Piše: HinaObjavljeno: 17. ožujak 2024. 23:17

U derbiju 29. kola Primere Barcelona je u gostima svladala Atletico Madrid s 3-0, te nakon dugo vremena došla na drugu poziciju, s osam bodova manje od Reala.

Sada neporažena već u deset mečeva zaredom u svim natjecanjima, Barca je konačno prestigla svog katalonskog susjeda Gironu, a EL Clasico se igra u travnju. Atletico je sada peti s bodom manje od Athletica iz Bilbaa.

Portugalski napadač Joao Félix, na posudbi upravo iz Colchonerosa, otvorio je golom u 38. minuti, prije nego što je Robert Lewandowski, dodavač kod prvog gola, udvostručio vodstvo u 47.minuti. Poljski napadač je još jednom bio dodavač za mladog Fermina Lopeza (65) za konačnih 3-0.

24. travanj 2024 15:15