LLUIS GENE
REMI REAL SOCIEDADA

Barcelona ispratila Osasunu sa četiri komada u mreži, Messi zabio krasan gol, pa ga posvetio Maradoni

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir dva puta je zaprijetio vratima Barce
Piše: HinaObjavljeno: 29. studeni 2020. 16:48

U 11. kolu Primere nogometaši Barcelone u nedjelju su na Camp Nou svladali Osasunu sa 4-0, a najljepši trenutak na utakmici dogodio se u 42. minuti kada je Antoine Griezmann zatresao mrežu fenomenalnim volejem s ruba 16-erca.

Domaćini su poveli pogotkom Martina Braithwaitea u 29. minuti, na 2-0 povisio je Antoine Griezmann (42), a preostala dva pogotka postigli su Philippe Coutinho (57) i Lionel Messi (73).

LLUIS GENE

Messi je gol, kojeg je zabio dalekometnim projektilom malo izvan ruba kaznenog prostora, posvetio nedavno preminuloj legendi Diegu Maradoni. Messi je nakon gola skinuo svoj dres, a ispod je bio dres Maradone dok je nastupao za Newell's Old Boyse

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir, koji je za Osasunu igrao do 74. minute, dva puta je zaprijetio vratima Barce. U 18. minuti lopta je otišla preko gola, a u 59. njegov pokušaj glavom blokirao je domaći branič.

Dan ranije u Madridu nogometaši Alavesa iznenadili su Real pobjedom 2-1, čime su nanijeli Kraljevskom klubu treći poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva, dok je madridski Atletico sretno došao do pobjede kod Valencije (1-0) zahvaljujući autogolu Antonia Latorra.

Real Sociedad - Villarreal 1-1

Nogometaši Real Sociedada, idućeg suparnika Rijeke, zadržali su vodeću poziciju na ljestvici španjolskog prvenstva nakon što su odigrali 1-1 protiv Villarreala.

Oba gola pala su iz kaznenih udaraca. Gosti su poveli u 6. minuti golom Gerarda Morena, a izjednačio je Mikel Oyarzabal u 33. minuti.

Baskijski sastav sada vodi na ljestvici sa 24 boda, jednim bodom više od Atletico Madrida. Idući susret Real Sociedad će imati u četvrtak kadaa na Anoetu dolazi Rijeka.