POTOPLI DOMAĆINE

Barcelona šesticom protutnjala kroz San Sebastian, rapsodija Messija i društva protiv Real Sociedada

Dugo već Barca nekome nije zabila šest, danas je to bio Real Sociedad. Atletico zadržao prednost.
Piše: HINAObjavljeno: 21. ožujak 2021. 22:57

Barcelona je upisala jednu od najvećih pobjeda u novije vrijeme. U dvoboju na Anoeti nogometaši Ronalda Koemana pobijedili su petoplasirani Real Sociedad s velikih, ogromnih 6:1. Ovim se trobodom Barca postavila na drugo mjesto ljestvice, s dva boda prednosti ispred madridskog Reala. Ali, prvoplasirani Atletico ostao je četiri boda ispred Katalonaca.

Na poluvremenu su gosti imali "samo" dva gola prednosti, zabijali su Griezmann u 37. minuti i Dest na dvije minute od kraja prvog dijela. Ali, u nastavku je uslijedila prava rapsodija u kojoj je dvaput zabio Messi, još jednom Dest i Dembele. Počasni pogodak za domaće postigao je Barrenetxea u 77. minuti.

Messi sada ima četiri gola više na vrhu ljestvice strijelaca od Urugvajca Luisa Suareza, s Argentinac je igrao ukupno 768. u dresu Barcelone, čime je prestigao klupskog rekordera Xavija Hernandeza.

27. travanj 2024 04:37