Memphis Depay
 ANDER GILLENEA Afp
JEDVA ‘PREŽIVJELI‘ BILBAO

Barcelona u drugoj utakmici bez Messija prosula bodove, Depay ju spasio prvog poraza u prvenstvu

Athletic je bio bolji, osobito u prvom poluvremenu, kada je imao brojne prilike.
Piše: HinaObjavljeno: 22. kolovoz 2021. 00:06

Nogometaši Athletica i Barcelone odigrali su večeras u Bilbaou 1-1 u drugom kolu španjolskog prvenstva.

Athletic je bio bolji, osobito u prvom poluvremenu, kada su imali brojne prilike. Vodeći pogodak postigao je Injigo Martines u 50. minuti, a izjednačio je Memphis Depay u 75. minuti.

Athletic je imao sjajnu priliku u nadoknadi, kada je Nico Williams izašao pred vratara nakon greške Erica Garcie, ali ga je stoper Barcelone na vrijeme srušio. Garcia je dobio izravan crveni karton, a Martinez nije mogao puno učiniti iz slobodnog udarca pa je utakmica završila remijem.