AFP
SUDARI PONEDJELJKOM

Bayer bez Jedvaja uvjerljiv protiv Augsburga, derbi začelja Primere bez pobjednika

Piše: HinaObjavljeno: 26. listopad 2020. 23:17

U susretu sedmog kola španjolskog nogometnog prvenstva Levante i Celta Vigo odigrali su 1-1.

Domaćin je poveo u 47. minuti golom Martija Rogera, a izjednačio je Sergio Carreira u 53. minuti.

Levante je u trećoj minuti nadoknade zabio i drugi pogodak, no poništen je nakon asistencija VAR sobe zbog zaleđa.

Levente se i dalje nalazi na 19. mjestu Primere sa četiri boda, dok je Celta na 17. poziciji s dva boda više.

Real Sociedad je sa 14 bodova vodeći ispred Reala i Granade, koji imaju po 13 bodova.

U posljednjem susretu petog kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer Leverkusen je pobijedio Augsburg sa 3-1.

Golove za "Apotekare" zabili su Lucas Alario (16-11m 74) i Moussa Diaby (90+3), dok je pogodak za goste postigao Daniel Caligiuri (51).

Tin Jedvaj nije nastupio za domaći sastav.

Bayer je ovom pobjedom skočio sa 12. na četvrto mjesto sa 9 bodova, četiri manje od lidera Leipziga.

Augsburg je na 11. mjestu sa sedam bodova.

25. travanj 2024 02:14