JOSE JORDAN Afp
28. KOLO PRIMERE

Dinamov sljedeći europski suparnik tijesno slavio u španjolskom prvenstvu, presudio je gol Bacce

Villarrealu je to deseta ovosezonska pobjeda, a na ljestvici se nalaze na sedmom mjestu
Piše: HinaObjavljeno: 21. ožujak 2021. 18:40

Dinamov suparnik u četvrtfinalu Europske lige, Villarreal, slavio je u 28. kolu španjolskeg prvenstva omaću 2:1 pobjedu protiv Cadiza.

Gerard Moreno iz jedanaesterca u 5. minuti, te Carlos Bacca u 67. minuti zabili su za popularnu 'Žutu podmornicu', dok je jedini gol za Cadiz zabio Alex Fernandes u 69. minuti.

Villarrealu je to deseta ovosezonska pobjeda, a na ljestvici se nalaze na sedmom mjestu, dva boda ispod Betisa koji drži zadnje mjesto koje vodi u europska natjecanja.

U ostalim susretima Valencia je kao domaćin bila bolja od Granade s 2-1, dok su Getafe i Elche odigrali 1-1.

25. travanj 2024 17:58