JUSTIN TALLIS/POOL/AFP
REMI U LONDONU

Guardiolin Man City izgubio još dva boda, to im je najlošiji ulaz u sezonu još od 2009. godine

Aguerova zamjena donijela je bod gostima, u završnici su zapucali dvije šanse za pobjedu
Piše: JLObjavljeno: 24. listopad 2020. 15:47

U prvoj utakmici 6. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham je na London Stadiumu odigrao 1-1 s Manchester Cityjem i tako su ta dva kluba na ljestvici ostali susjedi na 10. i 11. mjestu, a samo osam bodova u pet odigranih utakmica "građanima" je najlošiji ulaz u sezonu još od jeseni 2009. godine.

Domaći su poveli u 18. minuti, prekrasnim poluškaricama Michaila Antonija u stilu Snješka Cerina, a izjednačio je Foden, koji je na poluvremenu zamijenio Agüera, u 51.

U završnici su prilike imali Sterling i Mahrez, ali vratar Fabianski je bio na visini zadatka.

24. travanj 2024 16:52