MARCO BERTORELLO Afp
RAKITIĆ BOLJI OD BUDIMIRA

Juventus na krilima Cristiana Ronalda uvjerljiv protiv ‘fenjeraša‘, Sevilla preskočila Barcelonu

Ronaldu su to bili 17. i 18. gol ove sezone u Serie A u 19. nastupu, a oba je postigao glavom...
Piše: HinaObjavljeno: 22. veljača 2021. 23:13

U zadnjoj utakmici 23. kola talijanskog prvenstva u ponedjeljak Juventus je kod kuće bez problema s 3-0 svladao zadnjeplasiranu momčad na ljestvici Crotone.

Dvostruki strijelac u pobjedi Juventusa bio je Cristiano Ronaldo u 38. i 45. minuti, dok je treći gol zabio McKennie u 66. minuti susreta.

Juventus se sa 45 bodova popeo na treće mjesto na ljestvici, četiri boda manje, ali i utakmicu manje od drugoplasiranog Milana. Prvi je Inter sa 53 boda iz 23 utakmice. Crotoneu je ovo 17. poraz i zadnji je na ljestvici sa 12 bodova.

Sve golove s utakmice Juventus - Crotone pogledajte OVDJE.

REZULTATI 23. KOLA,

Petak:
Fiorentina - Spezia 3-0 (Vlahović 48, Castrovilli 64, Eysseric 82)
Cagliari - Torino 0-1 (Bremer 76)
Subota:
Lazio - Sampdoria 1-0 (Luis Alberto 24)
Genoa - Verona 2-2 (Šomurodov 48, Badelj 90+4 / Ilić 17, Faraoni 61)
Sassuolo - Bologna 1-1 (Caputo 52 / Soriano 17)
Nedjelja:
Parma - Udinese 2-2 (Cornelius 3, Kucka 32-11m / Okaka 64, Nuytinck 80)
Milan - Inter 0-3 (Lautaro 5, 57, Lukaku 66)
Atalanta - Napoli 4-2 (Zapata 52, Gosens 64, Muriel 71, Romero 79 / Zielinski 58, Gosens 76-ag)
Benevento - Roma 0-0
Ponedjeljak:
Juventus - Crotone 3-0 (Cristiano Ronaldo 38, Cristiano Ronaldo 45+1, W.McKennie 66)

Osasuna - Sevilla 0:2

Sevilla je u ponedjeljak na gostovanju u zadnjoj utakmici 24. kola španjolskog prvenstva sa 2-0 pobijedila domaću Osasunu.

Prvi pogodak na utakmici za Sevillu zabio je Diego Carlos u 19. minuti, a drugi De Jong u 49. minuti,

Ivan Rakitić je ušao u igru za Sevillu u 66. minuti, dok je Ante Budimir uašo kao zamjena za Osasunu u 84. minuti.

Nakon ove pobjede Sevilla se popela na treće mjesto i ima 48 bodova, jedan bod više od Barcelone koja je četvrta. Atletico Madrid je prvi sa 55 bodova.

Brighton - Crystal Palace 1:2

Crystal Palace je u zadnjoj utakmici 25. kola engleskog prvenstva u ponedjeljak u gostima slavio kod Brighton and Hove Albiona sa 2-1.

Poveo je Crystal Palace pogotkom Matete u 28. minuti, a onda je Brighton izjednačio golom J. Veltmana u 55. minuti. Pobjednički gol za Cyrstal Palace u sudačkoj nadoknadi zabija Benteke.

Crystal Palace je 13. sa 32. boda, dok je Brighton 16. sa 26 bodova. Prvi na ljestvici je Manchester City sa 59 bodova, a drugoplasirani Manchester United ima deset bodova manje.

12. travanj 2024 02:54