Denis Doyle/Getty Images
OKRŠAJ VODEĆIH MOMČADI

LUKA MODRIĆ DIGAO SANTIAGO BERNABEU NA NOGE Kapetan hrvatske reprezentacije zabio jedan od najljepših golova u karijeri

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. listopad 2019. 19:38

Dramatičnu utakmicu punu golova odigrali su u 8. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid i Granada. Slavio je Real s 4:2, a najljepši trenutak susreta bio je gol Luke Modrića iz 62. minute.

Granada je inače u 5. kolu savladala Barcelonu 2:0 i u uvu utakmicu je ušla kao drugoplasirana momčad na ljestvici.

Santiago Bernabeu proključao je već u 2. minuti kada je Gareth Bale fantastičnim dodavanjem pronašao Benzemu kojemu nije bilo teško s pet metara zatresti mrežu. U sudačkoj nadoknadi prvoga poluvremena Valverde je uposlio Edena Hazarda koji se sjurio prema golu i matirao vratara Granade.

A onda se u 61. minuti dogodio najljepši trenutak utakmice. Hazard je poslao povratnu do Luke Modrića, a hrvatski je kapetan potegao s dvadesetak metara i majstorski pogodio same rašlje! Fenomenalna golčina hrvatskog Maestra koja je dignula tribine na noge.

Screenshot

Na 3:1 iz jedanaesterca je smanjio Darwin Machis, a za 3:2 pogodio je portugalski branič Domingos Duarte.

U trenucima kada se već činilo da će Granada stići do izjednačenja u sudačkoj je nadoknadi James Rodriguez na dodavanje Odriozole postavio konačnih 4:2.

Modrić je u igru inače ušao u 38. minuti.

17. travanj 2024 12:10