REUTERS/Albert Gea
21. KOLO PRIMERE

MESSIJEVA ČAROLIJA SPASILA BARCELONU PROTIV AUTSAJDERA Katalonci su gubili do same završnice, a onda je presudio Argentinac iz slobodnog udarca

Piše: HinaObjavljeno: 28. siječanj 2018. 23:44

U 21. kolu Primere Barcelona je na Camp Nou pobijedila Alaves s 2:1. Pošteno je 17-plasirana momčad Primere namučila moćne Katalonce.

Golom Guidettija iz 23. minute vodili su do same završnice, ali onda je uslijedio veliki preokret.

Luis Suarez je u 72. minuti izjednačio na asistenciju Andresa Inieste, a u 84. minuti je Lionel Messi iz slobodnog udarca zabio za pobjedu Barcelone.

Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za Barcelonu.

SVE GOLOVE S UTAKMICE BARCELONA - ALAVES POGLEDAJTE OVDJE

Drugoplasirani Atletico iz Madrida je rutinski na domaćem terenu nadigrao pretposljednji Las Palmas sa 3-0. Gosti s Kanara održavali su "nulu" u prvih sat vremena, no potom su Griezmann (61), Torres (73) i Partey (88) osigurali nova tri boda domaćima.

Šime Vrsaljko nije konkurirao za nastup u momčadi Atletica, dok je Alen Halilović ostao na klupi Las Palmasa.

REZULTATI::

Leganes - Espanyol 3-2 (Hermoso 11-ag, 82-ag, Guerrero 69 / Navarro 49, Hermoso 88)

Atletico - Las Palmas 3-0 (Griezmann 61, Torres 73, Partey 88)

Sevilla - Getafe 1-1 (Luis Muriel 72/ Angel Rodriguez 90+3)

Barcelona - Alaves 2-1 (Luis Suarez 72, Lionel Messi 84/ John Guidetti 23)