GABRIEL BOUYS Afp
OKRŠAJ VELIKANA

Modrić i nakon tri utakmice za Vatrene u prvoj momčadi, Real slavi novu pobjedu u napetoj borbi za titulu

Real je 19. ovosezonskom pobjedom u La Ligi privremeno došao do drugog mjesta
Piše: HinaObjavljeno: 03. travanj 2021. 18:37

Rutinsku domaću pobjedu u dvoboju 29. kola španjolskog prvenstva ostvarili su nogometaši Real Madrida koji su s 2:0 nadigrali Eibar.

Na prvi pogodak domaća je momčad čekala do 41. minute, kad je mrežu zatresao Marco Asensio. Isti je igrač postigao gol i u 37. minuti, ali je poništen intervencijom VAR-a zbog zaleđa. Sve dvojbe oko pobjednika otklonio je u 73. minuti Karim Benzema pogotom glavom.

Luka Modrić je bio u početnoj postavi Reala i igrao sve do 61. minute, kad ga je zamijenio Toni Kroos.

Real Madrid je 19. ovosezonskom pobjedom u La Ligi privremeno došao do drugog mjesta sa 63 boda, tri manje od vodećeg Atletica, a jedan više od trećeplasirane Barcelone. No, "kraljevski klub" ima utakmicu više od obje momčadi.

Eibar je s 23 boda ostao na predzadnjem mjestu i slijedi mu grčevita borba za opstanak u La Ligi.