Luka Modrić
 LLUIS GENE
‘IDEMO!‘

Nakon nove velike utakmice javio se Luka Modrić, evo što je poručio svojim pratiteljima

Briljirao je u svojih dvadesetak minuta kapetan hrvatske nogometne reprezentacije ove subote.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. listopad 2020. 20:15

Nije nakon subotnjeg El Clasica Luka Modrić davao izjave španjolskim medijima. Odlučio se na nešto "moderniji" način proslave pobjede Reala na Camp Nou protiv Barcelone (3:1). Bacio se kapetan hrvatske nogometne reprezentacije na Instagram na kojem je objavio post s dvije fotografije i napisao:

- Ovo je Real Madrid. Velika utakmica cijele momčadi. Idemo - napisao je Modrić.

U komentarima se odmah našlo brdo čestitara, bio je tu i njegov "brat" Marcelo, ali i brojni suigrači iz kluba kao i prijatelji iz svijeta sporta.

Modrić je, podsjetimo, zabio pogodak za konačan rezultat u 90. minuti, a u igru je ušao u 69. minuti umjesto Fedea Valverdea, strijelca prvog gola na utakmici.

Grafika: SofaScore za SN

26. travanj 2024 09:31